icon icon

Content

Skoda Rapid Rapid Spaceback Ambition 1.6 TDI 2015

Çmimi 7 000 €

Çmi si e re 13 920 €

Porsche Albania

 • Ngjyra:e bardhë
 • Regjistrimi i parë:Janar 2015
 • Kilometrat:120 774 km
 • Fuqia:90 kf
 • Lloji i karburantit:Naftë

Specifika teknike

 • Cilindratë:1 598 cm³
 • Kambio:Manuale
 • Numri i dyerve:4/5
 • Tërheqja:rrota aktive para

Pamja e jashtme

 • -Xhamat e pasem te erresuar

Pamja e brendëshme

 • -Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie,

 • -Ajer i kondicionuar manual,

 • -USB

Siguria

 • -ABS,

 • -ESP,

 • -Airbag per drejtuesin dhe pasagjerin,

 • -Airbag anesor perpara,

 • -Airbag anesore perde,

 • -Frenim urgjence

Sidebar

Përllogaritës Leasing

Shumat janë vetëm për qëllime informimi dhe nuk janë pjesë e kontratës nën kushtet e specifikuara. Për më shumë informacione kontaktoni rishitësin tuaj Das Weltauto.

Parapagimi:

Pagesa mujore:

Depozita:

vite:

Rishitësi

Porsche Albania
Autostrada Tirane-Durres Km. 3

Oferta e zgjedhur:

Formular kërkese

captcha

Makina të ngjashme