icon icon

Content

Skoda Fabia Fabia Ambition 1,0 MPI 2015

Çmimi 6 000 €

Çmi si e re 12 240 €

Porsche Albania

 • Ngjyra:e bardhë
 • Regjistrimi i parë:Janar 2015
 • Kilometrat:104 455 km
 • Fuqia:60 kf
 • Lloji i karburantit:Benzinë

Specifika teknike

 • Cilindratë:999 cm³
 • Kambio:Manuale
 • Numri i dyerve:4/5
 • Tërheqja:rrota aktive para

Pamja e brendëshme

 • -Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie,

 • -Ajer i kondicionuar manual,

 • -USB

Siguria

 • -ABS,

 • -ESP,

 • -Airbag per drejtuesin dhe pasagjerin,

 • -Airbag anesor perpara,

 • -Airbag anesore perde

Sidebar

Përllogaritës Leasing

Shumat janë vetëm për qëllime informimi dhe nuk janë pjesë e kontratës nën kushtet e specifikuara. Për më shumë informacione kontaktoni rishitësin tuaj Das Weltauto.

Parapagimi:

Pagesa mujore:

Depozita:

vite:

Rishitësi

Porsche Albania
Autostrada Tirane-Durres Km. 3

Oferta e zgjedhur:

Formular kërkese

captcha

Makina të ngjashme